نسخه نویسی آنلاین

از طریق فرم زیر می توانید درخواست آزمایش، رادیولوژی، سونوگرافی، ثبت داروهای فشارخون و….نمایید. در کمتر از نیم ساعت نسخه شما در سامانه الکترونیک ثبت خواهد شد.

———————————————-

[bookly-form hide=”categories,date,week_days,time_range”]

خدمات دکتران

تمام خدمات دکتران توسط پزشک و از طریق نسخه نویسی آنلاین انجام می گردد. بیماران می توانند بعد از ثبت درخواست خود در سامانه با مراجعه به آزمایشگاه ها، مراکز رادیولوژی و داروخانه های سراسر کشور بر اساس نوع بیمه خود با فرانشیز خدمات خود را دریافت نمایند.

خدمات شامل:

!)ثبت انواع آزمایش

ثبت آزمایشات دوره ای، آزمایش کم کاری و پرکاری تیروئید، آزمایش دیابت قندی، آزمایش برای بیماری فشارخون، قلبی، کلیوی، کبدچرب، تب مالت و سایر آزمایشات.

ثبت نسخه

———————————————————————————–

2)ثبت انواع سونوگرافی

ثبت سونوگرافی کلیه ها، مثانه و پروستات، سونوگرافی کبد، کیسه صفرا و مجاری صفراوی، طحال، پانکراس، سونوگرافی رحم و ضمائم آن، سونوگرافی شکم و لگن و سونوگرافی از سایر نقاط بدن

ثبت نسخه

———————————————————————————–

3)ثبت انواع گرافی

ثبت انواع عکس های رادیولوژی مثل عکس قفسه سینه، عکس جمجمه، عکس از اندامهای فوقانی و تختانی، عکس رنگی از کلیه ها، عکس ستون فقرات گردن،کمر و پشت و غیره

ثبت نسخه

———————————————————————————–

4)ثبت داروهای مزمن

ثبت انواع داروهای فشارخون، داروهای قلبی، داروهای دیابت، انسولین قلمی، داروهای زخم معده، داروهای تیروئید، داروهای آسم، داروهای کبد چرب و سایر داروهای ماهانه

ثبت نسخه

———————————————————————————–

5)تفسیر جواب آزمایش

بعد از انجام آزمایش ثبت شده برای شما، می توانید جواب آن را از طریق واتساپ برایمان بفرستید تا پزشک نتیجه آزمایش را برایتان تفسیر نماید و در صورت نیاز به تجویز دارو راهنمایی نماید.آزمایشات سایر پزشکان نیز برایتان تفسیر می شود.

ثبت نسخه

———————————————————————————–

6)تفسیر سونوگرافی

بعد از انجام سونوگرافی ثبت شده برای شما، می توانید جواب آن را از طریق واتساپ برایمان بفرستید تا پزشک نتیجه سونوگرافی را برایتان تفسیر نماید و در صورت نیاز به تجویز دارو راهنمایی نماید. سونوگرافی سایر پزشکان نیز برایتان تفسیر می شود.

ثبت نسخه

———————————————————————————–

7)ویزیت آنلاین

در صورت نیاز به ویزیت و مشاوره آنلاین و غیرحضوری می توانید از طریق تکمیل و ارسال فرم ویزیت، با ما در تماس باشید. پزشک ما شما را ویزیت نموده و در صورت نیاز به تجویز دارو از طریق نسخه نویسی آنلاین برایتان نسخه تجویز می نماید.

ثبت نسخه

———————————————————————————–

8)نوبت دهی آنلاین

در صورت نیاز به ویزیت آنلاین و یا ویزیت حضوری در مطب می توانید از طریق تعیین وقت ملاقات پزشکان ما وقت ویزیت دریافت کنید و در ساعت تعیین شده جهت ویزیت حضوری به مطب پزشک مربوطه مراجعه نمایید.

ثبت نسخه

———————————————————————————–

سوالات متداول

آیا خدمات نسخه نویسی آنلاین شامل بیمه می شود؟

بله. ویزیت و نسخه نویسی توسط پزشک دارای پروانه مطب انجام می گردد و طبق قانون بیمه تمام خدمات پزشکان دارای پروانه معتبر پزشکی با فرانشیز بیمه انجام می شود و بیمه هزینه خدمات را پرداخت می نماید.

آیا بعد از ثبت نسخه الکترونیک باید به مراکز خاصی مراجعه شود؟

خیر.با توجه به اینکه نسخه نویسی الکترونیک یک طرح سراسری هست بنابراین بیمار می تواند به هر مرکز یا داروخانه در سراسر کشور مراجعه و خدمات خود را دریافت نماید.