ویزیت پزشک عمومی در منزل

حضور یک پزشک عمومی در منزل می‌تواند کمک‌های بسیاری به ما بکند. امکان دارد که ما دردی را تجربه کنیم اما به صورت دقیق ندانیم که برای این درد یا آسیب، باید به کدام متخصص مراجعه کنیم.

پزشک عمومی با بررسی‌های بالینی می‌تواند به این سوال ما جواب دهد و به صورت دقیق، تخصصی که برای درمان و بهبود به آن نیاز داریم را به ما معرفی نماید.
همچنین یکی از فعالیت‌های مهم پزشک عمومی بررسی آزمایشات دوره‌ای و چکاپ کامل در منزل است.

پزشک عمومی می‌تواند با مشاهده‌ی آزمایشات ما و متناسب با آن، داروهایی تجویز کند یا به ما مراجعه به یک متخصص را توصیه نماید.

همچنین پزشک عمومی می‌تواند به صورت دوره‌ای بر بالین بیمار حضور داشته باشد و شرح‌حال‌های مورد نظر را از او و خانواده‌اش دریفات کند تا بتواند با استفاده از این داده‌ها، اقدامات لازم را انجام دهد ( پیشنهاد دارو، پیشنهاد چکاپ، معرفی به متخصص و .. )

 

در درمانگاه آنلاین دکتران پزشکان عمومی در شهر تبریز ما آماده ارائه خدمات ویزیت در منزل از قبیل معاینه،تجویز دارو، معاینات دوره ای، گواهی فوت و … برای بیماران می باشند.

در این خدمت، پزشک پس از هماهنگی به منزل شما مراجعه می‌کند. پزشک دارو و تجهیزات در اختیار دارد و در صورت نیاز کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی لازم مانند اندازه‌گیری قند خون، تجویز دارو، انجام تزریقات، سونداژ، بخیه و پانسمان را انجام خواهد داد.

 

وظایف پزشک عمومی در منزل در یک نگاه:

  • بررسی سلامتی عمومی بیمار
  • بررسی نتایج آزمایش
  • بررسی روند درمان
  • بررسی دوز و نوع داروها
  • ارائه مشاوره پزشک
  • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

اگر نیاز به پزشک عمومی در منزل دارید می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست روی دکمه‌ی مشاوره کلیک کنید و درخواست پزشک عمومی نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *