ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل، از جمله اقدامات اساسی است که شما می توانید برای مراقبت از بیماری که توان حرکتی محدودی دارد یا به دلیل مشکلات پزشکی خاص، نمی تواند به مراکز درمانی مراجعه کند، انجام دهید.

ویزیت پزشک در منزل، موجب می شود تا وضعیت سلامتی بیمار به طور مرتب مورد بررسی قرار گیرد، برنامه درمانی برای او تنظیم شود و در صورت نیاز به متخصص مربوطه ارجاع داده شود.

میزیت پزشک در منزل

پزشک در منزل می تواند پیشنهاد دهد که آیا درمان خاصی را می توان در خانه انجام داد؟ یا خیر. آنها ممکن است بیمار را برای درمان خانگی آماده کنند و به طور مرتب او را تحت مراقبت قرار دهند.

مزایای ویزیت پزشک در منزل

در شهرهای بزرگ مانند تهران، اعزام دکتر به منزل مزایای بسیاری به همراه دارد.

از جمله مزایای ویزیت بیمار در منزل تهران و دیگر شهرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ویزیت پزشک در منزل می تواند به انجام معاینات به طور منظم کمک کند.

2- پزشک در خانه می تواند اثربخشی داروهای تجویز شده را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و در صورت بروز عوارض، نسبت به شناسایی و رفع آنها اقدام نماید.

3- زمانی که بیمار از تب، سرماخوردگی، سرفه و سایر بیماری‌های شایع رنج می‌ برد، ویزیت پزشک در منزل، استرس ناشی از مراجعه به بیمارستان و انتظار برای مشاوره توسط کادر درمان را کاهش می‌دهد.

4- ویزیت دکتر در منزل، می تواند در هزینه ها و زمان صرفه جویی نمایید، زیرا دیگر مرتب لازم نیست، هزینه های انتقال بیمار به بخش اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی پرداخت شود. این همچنین می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود، به خصوص اگر به دلیل شرایط کاری و شغلی، نمی‌تواند به طور مرتب در کنار بیمار خود باشید.

5- ویزیت دکتر در منزل باعث می شود تا بیمار در محیطی امن و با خیالی آسوده روند بهبودی و درمان خود را ادامه دهد.ـ

 

اعزام پزشک متخصص به منزل

بیماران در منزل ممکن است به نوع خاصی از خدمات پزشکی نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، ممکن است، برخی بیماران برای درمان مشکلات گوارشی نیاز به پزشک متخصص گوارش داشته باشند یا خدمات تخصصی پزشکی دیگری در زمینه اطفال، ارولوژی، زنان، چشم، گوش، حلق و بینی و… نیاز باشد.

در این صورت با اعزام پزشک متخصص به منزل می توان از درمان های تخصصی و حرفه‌ای در این زمینه بهره مند شد.

فقط کافیست با یک مرکز خدمات پزشکی مطمئن و با سابقه مانند، دکتران تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت به پزشک متخصص در منزل دسترسی داشته باشید.

 

اعزام پزشک عمومی به منزل

اعزام پزشک عمومی به منزل در مواقعی مورد نیاز است که نیاز به نوع خاصی از خدمات وجود نداشته نباشد.

ویزیت دکتر عمومی در منزل در شهر تبریز برای مراقبت‌های اولیه و دارای مهارت پزشک خانواده می‌باشد.

ویزیت پزشک در منزل برای همه سنین و آقایان و بانوان قابل انجام است. پزشکانی که در این طرح به منزل شما مراجعه می‌کنند دارای تجربه و مهارت ویژه برای ویزیت و ارائه خدمات درمانی به بیماران ناتوان و سالمند هستند.

 

هزینه ویزیت دکتر در منزل

هزینه دکتر در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، ویزیت پزشک عمومی در منزل با ویزیت پزشک متخصص در منزل، متفاوت است و این به دلیل تخصص پزشک در شناسایی و درمان علت بیماری است.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه پزشک در محل، می توان به مهارت و تخصص پزشک، داروها و تجهیزاتی که بیمار نیاز دارد، آزمایشاتی که قرار است انجام شود، جغرافیا، مسافت و دوری محل، خدمات بالینی مورد نیاز و… اشاره کرد.

مرکز خدمات پرستاری درمان تهران، با اعزام بهترین پزشکان متخصص با تعرفه مصوب و قانونی، پاسخگویی خوبی برای درمان و بهبود شرایط بیمار شما در منزل است.

 

جهت دریافت خدمات پزشکی کلیک نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *