ویزیت متخصص ارتوپدی در تبریز

امروزه به دلیل افزایش شغل‌های پشت میزی و سبک زندگی نادرست و استفاده از وسایل غیر استاندارد، بسیاری از افراد به مشکلات جسمی اعم از دردهای اسکلتی عضلانی دچار می‌شوند.

متخصص ارتوپدی که به آن متخصص استخوان و مفاصل یا جراح استخوان و مفاصل یا ارتوپد هم می‌گویند، سعی می‌کند تا با استفاده از روش‌های جراحی و غیر جراحی به درمان مشکلات سیستم حرکتی بدن اهتمام ورزد.

این تخصص خود به شاخه‌های فوق تخصصی مختلفی تقسیم می‌شود از جمله ارتوپدی اطفال، جراحی تومورهای استخوانی و نسج نرم، جراحی دست، شانه و آرنج، زانو، لگن و مفصل ران، ستون فقرات، پا و مچ پا و….

شایع ترین دلائل رزرو ویزیت متخصص ارتوپدی، عبارت اند از:

  • احساس درد در ناحیه کمر، دست و پا
  • بروز عارضه های همچون تومور های غیر سرطانی یا توده های خوش خیم چربی در ناحیه استخوانی و بافت های نرم بدن
  • برای جراحی تعویض مفصل زانو
  • جراحی ستون فقرات پشت بدن

باتوجه به شیوع کرونا رفت و آمد یکی از اعضای خانواده، آشنایان و یا دوستان در بیمارستان و مطب‌های پزشکی می‌تواند برای همه استرس‌زا باشد.

به همین دلیل بسیاری از افراد با توجه به شرایط بیمار، امکان استقرار در خانه و استفاده از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل را بررسی می‌کنند.

خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل درمانگاه آنلاین دکتران در تبریز اکنون در دسترس شماست.

امروزه به دلیل اهمیت صرفه جویی در وقت و هزینه، افراد ترجیح می‌دهند بجای خروج از منزل و قرار گرفتن در ازدحام جمعیت بیمارستان‌ها و منتظر ماندن در مطب پزشکان متخصص، خدمات درمانی و مراقبتی را در منزل خود و در زمان دلخواه دریافت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *