نظرات مردم درباره سامانه دکتران

علی: من خیلی وقت بود که می خواستم آزمایش بدم ولی وقت نداشتم برم مطب دکتر تا آزمایشات را برام بنویسه تا اینکه از طریق یکی از دوستام با این سامانه آشنا شدم. وارد سایت شدم و در کمتر از 5 دقیقه پزشک برام آزمایشات را نوشت و من همانروز رفتم آزمایش دادم و جواب آزمایش را براشون فرستادم و برام گفتند آزمایش شما کاملا سالم هست.

فریبا: من کبد چرب داشتم می خواستم برای کنترل کبد چربم برم سونوگرافی کبد انجام بدم رفتم سونوگرافی منشی گفت باید پزشک تو سامانه بنویسه بعد سایت دکتران را معرفی کرد گفت تا نوبتت می رسه بشین همینجا از طریق سایت بده پزشک برات بنویسه و در کمتر از چند دقیقه سونوگرافی را برام نوشتند و من چون بیمه تکمیلی داشتم بدون پرداخت هیچ هزینه ای سونوگرافی برام انجام شد.

هادی: من پدرم بیماری فشارخون داره و ماهانه چند نوع داروی فشارخون مصرف می کنه.من مجبورم هر ماه یکبار برای ثبت داروهای پدرم به مطب پزشک مراجعه کنم و این کار هم بسیار وقت گیره و هم هزینه اش زیاده.از وقتی با سامانه دکتران آشنا شدم هر ماه در عرض چند دقیقه وارد سایت می شم و داروهای پدرم را ثبت کرده و مستقیم به داروخانه مراجعه می کنم و داروها را می گیرم.این ساعت کار منو خیلی راحت کرده.

رضا: من از آقای دکتر صابر تشکر می کنم که کار ما را راحت کرده و ما می تونیم در هر زمان که نیاز به پزشک داشتیم از طریق این سایت با پزشکان در تماس باشیم.