خبرهای ویژه

» اخبار ویژه دانشجویان پزشکی » جشنواره دانشجوی نمونه نیمه اول اسفندماه ۹۸ برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 1398/11/20 - 16:49

جشنواره دانشجوی نمونه نیمه اول اسفندماه ۹۸ برگزار می‌شود

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری در اسفند ۹۸ در نهاد ریاست جمهوری باحضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، جاماسب نوذری با اشاره به جزئیات بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری گفت: در این جشنواره علاوه بر دانشجویان نمونه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی نیز معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: حدود ۳۵ الی ۳۶ دانشجو در بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری معرفی و تقدیر خواهند شد.

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: این جشنواره در فاصله روزهای سوم الی ششم اسفند ۹۸ در نهاد ریاست جمهوری با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

وی درباره ارایه تسهیلات به دانشجویان نمونه در این دوره افزود: یک سری تسهیلات در آئین نامه دانشجویان نمونه برای این دانشجویان پیش بینی شده است که می‌توان به ۶ امتیاز برای مصاحبه جذب هیئت علمی اشاره کرد.

نوذری گفت: این منتخبین در مقاطع پایین‌تر می‌توانند به مقاطع بالاتر راه یابند و جایزه نقدی هم برای این دانشجویان در نظر گرفته شده است که به دلیل اینکه این موضوع در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری متفاوت است هنوز نهایی نشده به زودی مشخص می‌شود.

به گزارش مهر، وی درباره علت کاهش تعداد دانشجویان منتخب نمونه در سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: در سال جاری بر روی برخی از شاخص‌ها تاکید شده است تا دانشجویانی که نمونه هستند انتخاب شوند، امسال همچنین کارآفرینی به شاخص‌های دانشجویان نمونه اضافه شده بود. یک دانشجوی نمونه باید توانایی داشته باشد که هم برای خود و هم برای دیگران کار ایجاد کند این موضوع مقداری باعث شده که امسال تعداد دانشجویان منتخبی که معرفی می‌شوند کم‌تر باشد.دسته بندی : اخبار ویژه دانشجویان پزشکی , اخبار ویژه دانشجویان داروسازی , اخبار ویژه دانشجویان دندانپزشکی , اخبار ویژه همه دانشجویان , دانشجویان
اطلاعیه ها مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه