خبرهای ویژه

» اخبار » برج فناوری رویان برای تجاری‌سازی محصولات سلولی افتتاح شد

تاریخ انتشار : 1398/10/23 - 12:00

برج فناوری رویان برای تجاری‌سازی محصولات سلولی افتتاح شد

برج فناوری رویان در راستای حمایت از تجاری سازی محصولات حوزه سلول بنیادی افتتاح شد. به گزارش مفدا، برج فناوری رویان توسط پژوهشگاه رویان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر بهاروند عضو هیات علمی پژوهشگاه رویان و برنده جایزه مصطفی (ص) و جمعی از اساتید حوزه سلول […]

برج فناوری رویان در راستای حمایت از تجاری سازی محصولات حوزه سلول بنیادی افتتاح شد.

به گزارش مفدا، برج فناوری رویان توسط پژوهشگاه رویان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر بهاروند عضو هیات علمی پژوهشگاه رویان و برنده جایزه مصطفی (ص) و جمعی از اساتید حوزه سلول بنیادی و اعضای هیأت علمی پژوهشگاه رویان افتتاح شد.

این برج فناوری آخرین حلقه مرکز جامع سلول بنیادی و پزشکی بازساختی پژوهشگاه رویان محسوب می شود.

امیررضا ادیب آذر مدیر تجاری سازی برج فناوری رویان در حاشیه افتتاح این برج به خبرنگار مهر گفت: این برج پنج طبقه است که اولین طبقه محل استقرار شرکتها و دفاتر هسته های فناور است.

طبقه دوم مربوط به بحث های مدیریتی و مشاوره ای و طبقات دیگر محل استقرار شرکتهای بالغ است.

وی با اشاره به ظرفیت برج فناوری رویان گفت: اینجا برای ۲۵شرکت دانش بنیان و هسته فناور ظرفیت دارد اما در حال حاضر ۱۵شرکت دانش بنیان در برج فناوری رویان مستقر شده اند.

به گفته ادیب آذر، شرایط استقرار بر اساس آیین نامه ای است که طبق آن شرکتهای نوپا و دانش بنیان طی مدت زمان مشخص می‌توانند از حمایت های این برج برخوردار شوند.

مدیر برج فناوری رویان گفت: شرکتها بسته به نوع فعالیتشان در این برج مورد حمایت قرار می گیرند.

به گزارش مهر، وی افزود: بودجه برج فناوری، بخشی حمایتی و بخشی اکتسابی بالغ بر ۳۰میلیارد دارایی ثابت این برج است.دسته بندی : اخبار , اخبار علمی عمومی
اطلاعیه ها مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه