خبرهای ویژه

» آخرین اخبار و اطلاعیه آزمونها » ثبت نام بیش از ۷۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری/امروز آخرین مهلت نام‌نویسی

تاریخ انتشار : 1398/10/09 - 17:05

ثبت نام بیش از ۷۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری/امروز آخرین مهلت نام‌نویسی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از ثبت نام بیش از ۷۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری ۹۹ خبر داد و گفت: مرحله اول ثبت نام در این آزمون امروز دوشنبه نهم دی ماه پایان می‌پذیرد. دکتر آبتین حیدرزاده در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: مرحله اول ثبت نام برای شرکت […]

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از ثبت نام بیش از ۷۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری ۹۹ خبر داد و گفت: مرحله اول ثبت نام در این آزمون امروز دوشنبه نهم دی ماه پایان می‌پذیرد.

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: مرحله اول ثبت نام برای شرکت در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی که از روز اول دی ماه جاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شده، امروز نهم دی ماه پایان می‌ پذیرد.

وی در ادامه از ثبت نام تعداد ۷۵۰۰ داوطلب در آزمون فوق خبر داد و گفت: شرکت در این آزمون محدودیت سنی وجود ندارد و ثبت نام در آزمون فوق با توجه به رشته تخصصی پیش نیاز و در نظر گرفتن وضعیت شرکت در آزمون (عضو هیئت علمی، آزاد، بومی و یا رزمنده) صرفا در یکی از رشته های فوق تخصصی انجام می گیرد. داوطلبان شرکت کننده واجد شرایط در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی، مجاز به شرکت در آزمون دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) آینده نخواهند بود.

دکتر حیدرزاده تاکید کرد: سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی در روز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ برگزار می شود و کارت ورود به جلسه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه اول و دوم بهمن ۹۸ به صورت اینترنتی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی تاکید کرد: آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی درسال تحصیلی (۱۴۰۰-۱۳۹۹) مبتنی بر قوانین و مقررات موجود و بر اساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. از آنجا که کلیه مراحل اجرایی ثبت نام، انتخاب رشته و اعلام نتیجه آزمون بصورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می پذیرد، داوطلبان جهت دریافت کلیه اطلاعات فقط به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کنند.

به گفته وی، شرایط عمومی و شرایط اختصاصی شرکت در هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی در دفترچه راهنمای پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی ذکر شده است.

به گزارش ایسنا و بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، ثبت نام چهل وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از روز شنبه ۱۴ تا روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه به مدت سه روز برای آخرین بار تمدید خواهد شد.دسته بندی : آخرین اخبار و اطلاعیه آزمونها , آزمونها
اطلاعیه ها مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه