خبرهای ویژه

» اخبار توزیع متخصص » اطلاعیه در خصوص کمیسیون نقل و انتقالات پزشکان متخصص متعهد خدمت درمانی

تاریخ انتشار : 1398/09/12 - 18:10

اطلاعیه در خصوص کمیسیون نقل و انتقالات پزشکان متخصص متعهد خدمت درمانی

به اطلاع افرادی که متقاضی جا به جایی محل خدمت بوده (به استثناء متعهدین خاص) می رساند تقاضای نقل و انتقال متخصصین صرفا از طریق ثبت درخواست در سامانه و رسیدگی در کمیسیون موارد خاص امکان پذیر می باشد. الف- تاریخ تشکیل کمیسیون خرداد ماه می باشد. ب- صرفاً درخواست متخصصین متعهد خدمت درمانی که […]

به اطلاع افرادی که متقاضی جا به جایی محل خدمت بوده (به استثناء متعهدین خاص) می رساند تقاضای نقل و انتقال متخصصین صرفا از طریق ثبت درخواست در سامانه و رسیدگی در کمیسیون موارد خاص امکان پذیر می باشد.

الف- تاریخ تشکیل کمیسیون خرداد ماه می باشد.

ب- صرفاً درخواست متخصصین متعهد خدمت درمانی که در دانشگاه/دانشکده های مربوطه شروع به کار نموده اند قابل طرح در کمیسیون می باشد.
ج- جهت تکمیل فرم درخواست طرح در کمیسیون صرفاً از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۹۸/۲/۱۴ لغایت ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۹۸/۲/۲۳ با استفاده از شماره نظام پزشکی خود به آدرس اینترنتی avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmcmp.aspx مراجعه و نسبت به ثبت درخواست اقدام فرمایید.

لازم به ذکر است به درخواست هایی که خارج از آدرس اینترنتی فوق و از هر طریق دیگر داده شود به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.دسته بندی : اخبار توزیع متخصص
اطلاعیه ها مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه